Близнюки

Re: Близнюки

Сообщение admin » 01 апр 2011, 10:36

Доброго дня! Вітаю вас, хлопці! Ви обранці долі. Це ж так здорово мати свою, рідну викапану половинку. Я вам заздрю. Спробуємо щось придумати для вашої мами.
admin
Администратор

Сообщение maksim » 05 апр 2011, 17:16

Хлопці, я б звичайно почав користуватись ситуацією, мама дала завдання одному, а я казав би що не мені а другому ))))))))))))))) так і смішно і прикольно.в школі б спеціально заплутував учителів, щоб вони попросили маму одягати вас по-різному )))))))))))))))))))) ото хохма була б ))))))))))))))))))). Що про це думаєте?
maksim

Сообщение Александра » 07 апр 2011, 11:30

я б вам, хлопчики, радила поговорити з мамою відверто, що вам хочеться бути братами, а не близнюками. Бо ви насправді різні, хоч і схожі. Покажіть їй свої різні сторони, смаки, погляди, думки, бажання, хоббі. Тільки робіть це спокійно і ввічливо, щоб не образити маму. Якщо ви добре підготуєтесь, то зможете її переконати. Це я вам як мама кажу. А можна ще знайти собі однодумців, які вас підтримають, наприклад бабусь і дідусів. Не забудьте маму обійняти і поцілувати, вона й справді робить для вас багато, просто нерозуміє, що ви хочете бути різними. Буду чекати на вашу позитивну відповідь. НУ ні пуха...
Александра

Вернуться в Поговори з психологом