СТОНІЖКА
 
Замріяна стоніжка
Забула про журнали, книжки...
На них вона часу не гає,
Бо черевички начищає.
Я стану їй допомагати,
Вірші й казки розповідати
І прочитаю їй, до речі,
Газету я – «Казковий вечір».
За це мене, я точно знаю,
Стоніжка покатає.
 Ірина Шоломей

Перейти на головну сторiнку→ Таємниці Всесвіту


Дитячі малюнки

ЯК ЗАРОДИЛОСЯ ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ


Більшість учених вважають, що життя на Землі зародилося в океанах або у водоймах, що утворилися після виверження вулканів. Наукові експерименти показали, що мільярди років тому із води та газів утворилася складна хімічна речовина – амінокислота – основа всього живого. Згодом ця сполука, перебуваючи у гарячому, насиченому хімічними елементами, середовищі, перетворилася на дрібну бактерію.
Й досі достеменно невідомо, як саме ці речовини відтворювалися. На жаль, таємниця життя не розкрита й сьогодні. Але пізніше з тієї малесенької бактерії почали розвиватися більш складні організми – багатоклітинні.
Цей процес тривав сотні мільйонів років, аж доки почався поділ на рослини і тварини. Далі послідовно виникали вже цілі класи: комахи, риби, земноводні, плазуни, ссавці. Цей процес, коли організми змінюються, удосконалюються з кожним поколінням, називається еволюцією.
Розвивалися давні істоти для того, щоб виживати у складних умовах. Слабкі гинули, а сильніші розмножувалися. Клімат на планеті змінювався, й деякі організми вимирали. І лише після довгих та складних процесів уся природа стала такою, якою ми її бачимо сьогодні.


 

 

 


jkjd