В МОЇМ СЕРЦІ – УКРАЇНА
 
Я люблю свою країну –
Рідну нашу Україну!
За садки квітучі,
За барвіночок пахучий,
За луки, поля, діброву,
За її співучу мову.
Чи то сонце в небі сяє,
Чи дощі ідуть ласкаві,
Сніг упав на землю білий,
Чи дерева стоять сірі –
Це усе Вкраїна мила,
Тут живе моя родина.
Рідна земле! Ти єдина
В моїм серці, Україно!
  

Наталія Мартинюк, с. Турка Івано-Франківської області

 

Перейти на головну сторiнку→ Таємниці Всесвіту


Дитячі малюнки

ЯК ЗАРОДИЛОСЯ ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ


Більшість учених вважають, що життя на Землі зародилося в океанах або у водоймах, що утворилися після виверження вулканів. Наукові експерименти показали, що мільярди років тому із води та газів утворилася складна хімічна речовина – амінокислота – основа всього живого. Згодом ця сполука, перебуваючи у гарячому, насиченому хімічними елементами, середовищі, перетворилася на дрібну бактерію.
Й досі достеменно невідомо, як саме ці речовини відтворювалися. На жаль, таємниця життя не розкрита й сьогодні. Але пізніше з тієї малесенької бактерії почали розвиватися більш складні організми – багатоклітинні.
Цей процес тривав сотні мільйонів років, аж доки почався поділ на рослини і тварини. Далі послідовно виникали вже цілі класи: комахи, риби, земноводні, плазуни, ссавці. Цей процес, коли організми змінюються, удосконалюються з кожним поколінням, називається еволюцією.
Розвивалися давні істоти для того, щоб виживати у складних умовах. Слабкі гинули, а сильніші розмножувалися. Клімат на планеті змінювався, й деякі організми вимирали. І лише після довгих та складних процесів уся природа стала такою, якою ми її бачимо сьогодні.


 

 

 


прокат костюмів