КАЗКОВИЙ ВЕЧІР
Що люблять всі читати вечорами?
«Казковий вечір» – знають діти й мами.
Цікава ця газета й кольорова.
Люблю її я дуже, вона кльова!
 Владислава Кобко,
с. Тараща Київської обл.

 

Перейти на головну сторiнку→ Умілі руки

СОЛОМ’ЯНИЙ АСТРОНАВТ


Хто з нас не мріяв піднятися вище неба, поблукати міжгалактичними просторами, наблизитися до зірок і сонечка чи познайомитися з кумедними інопланетними сусідами? Щоб стати справжнім космонавтом, потрібна неабияка витривалість і спеціальна підготовка. А поки ти дорослішаєш і набираєшся сил, можеш власноруч створити іграшкову модель космічного мандрівника.
Перед початком конструювання підготуй необхідні матеріали – солому, жолудь, гілочки, горошини, тонкий дріт, цупку нитку, пензлик, ножиці та стеку.

1. Попередньо розмочений жмуток соломи згорни удвоє. Відступивши від місця загину 2-3 см, перев’яжи солому ниткою.

2. Аби в космонавта з’явилися руки, з обох сторін від загального пучка відділи небагато соломи. Вкороти довжину маленьких жмуточків і знову перетисни ниткою.

3. Солому, що залишалась, обкрути тонким дротом так, аби отримати дві однакові частини. Нижню половинку знову розділи навпіл і так само перев’яжи ниткою. Для того, щоб космонавт упевненіше почувався в невагомому просторі, в солом’яні ніжки встав невеликі гілочки.

4. До обличчя фіґурки наклей маленький шматочок соломинки (попередньо розгладь її стекою). Зверху розмісти два горохові ока.

5. Повітряний балон замінюємо жолудем, а зв’язкові антени гілочками чи сірниками.


 


6. Тепер наш космонавт у справжньому шоломі.


jkjd