СТОНІЖКА
 
Замріяна стоніжка
Забула про журнали, книжки...
На них вона часу не гає,
Бо черевички начищає.
Я стану їй допомагати,
Вірші й казки розповідати
І прочитаю їй, до речі,
Газету я – «Казковий вечір».
За це мене, я точно знаю,
Стоніжка покатає.
 Ірина Шоломей

Перейти на головну сторiнку→ Умілі руки

СОЛОМ’ЯНИЙ АСТРОНАВТ


Хто з нас не мріяв піднятися вище неба, поблукати міжгалактичними просторами, наблизитися до зірок і сонечка чи познайомитися з кумедними інопланетними сусідами? Щоб стати справжнім космонавтом, потрібна неабияка витривалість і спеціальна підготовка. А поки ти дорослішаєш і набираєшся сил, можеш власноруч створити іграшкову модель космічного мандрівника.
Перед початком конструювання підготуй необхідні матеріали – солому, жолудь, гілочки, горошини, тонкий дріт, цупку нитку, пензлик, ножиці та стеку.

1. Попередньо розмочений жмуток соломи згорни удвоє. Відступивши від місця загину 2-3 см, перев’яжи солому ниткою.

2. Аби в космонавта з’явилися руки, з обох сторін від загального пучка відділи небагато соломи. Вкороти довжину маленьких жмуточків і знову перетисни ниткою.

3. Солому, що залишалась, обкрути тонким дротом так, аби отримати дві однакові частини. Нижню половинку знову розділи навпіл і так само перев’яжи ниткою. Для того, щоб космонавт упевненіше почувався в невагомому просторі, в солом’яні ніжки встав невеликі гілочки.

4. До обличчя фіґурки наклей маленький шматочок соломинки (попередньо розгладь її стекою). Зверху розмісти два горохові ока.

5. Повітряний балон замінюємо жолудем, а зв’язкові антени гілочками чи сірниками.


 


6. Тепер наш космонавт у справжньому шоломі.


прокат костюмів