В МОЇМ СЕРЦІ – УКРАЇНА
 
Я люблю свою країну –
Рідну нашу Україну!
За садки квітучі,
За барвіночок пахучий,
За луки, поля, діброву,
За її співучу мову.
Чи то сонце в небі сяє,
Чи дощі ідуть ласкаві,
Сніг упав на землю білий,
Чи дерева стоять сірі –
Це усе Вкраїна мила,
Тут живе моя родина.
Рідна земле! Ти єдина
В моїм серці, Україно!
  

Наталія Мартинюк, с. Турка Івано-Франківської області

 

Перейти на головну сторiнку→ Веселинка

КОЛИ ЯЗИК КРАЩЕ ТРИМАТИ ЗА ЗУБАМИ…


Народна мудрість попереджує: язик мій – ворог мій. Адже запросто можна опинитися в неприємній ситуації лише через те, що вчасно не промовчав. І вже співбесідник ображений.
Річ у тім, що існують певні теми, при обговоренні яких краще змовчати або ж висловлюватися дуже стримано. Отже, тримай язик за зубами, коли йдеться про:
ü      Родину. Ніколи не критикуй близьких співбесідника. Рідні – це люди, які залишаться назавжди, а от друзі в такому випадку виявляться тимчасовими.
ü      Національність. Необережне висловлення щодо іншої народності є образливим. Ти не можеш знати напевне, що в оточенні товариша немає росіян, болгар, молдован тощо. Тож добре поміркуй, перш ніж переповідати анекдот, у якому висміюються інші народи.
ü      Уподобання. Пам’ятаєш приказку: на колір і смак товариш не всяк? Кожен має право на особисті вподобання. І якщо ці смаки з твоїми не збігаються, то зовсім не означає, що вони неправильні. Це просто інші вподобання.
ü      Розумові здібності. Хтось погано читає, але пречудово рахує, хтось пише з помилками, проте дивовижно співає, комусь складно висловити думку, та запросто полагодити зламану річ. Усі маємо різні здібності, які роблять нас неповторними, але в жодному разі не кращими за інших.
 
 
Завдання до Веселинки:
 
До якої машини підійде ключ?
(Намалювати ключ і чотири-п’ять авто з різними логотипами)
 
 

jkjd