В МОЇМ СЕРЦІ – УКРАЇНА
 
Я люблю свою країну –
Рідну нашу Україну!
За садки квітучі,
За барвіночок пахучий,
За луки, поля, діброву,
За її співучу мову.
Чи то сонце в небі сяє,
Чи дощі ідуть ласкаві,
Сніг упав на землю білий,
Чи дерева стоять сірі –
Це усе Вкраїна мила,
Тут живе моя родина.
Рідна земле! Ти єдина
В моїм серці, Україно!
  

Наталія Мартинюк, с. Турка Івано-Франківської області

 

Перейти на головну сторiнку→ Веселинка

ЧОМУ ТВОЄЮ САМОСТІЙНІСТЮ БАТЬКИ ІНКОЛИ НЕЗАДОВОЛЕНІ…


1. Відома справа: тато з мамою поспішають, а ти хочеш самостійно взути кросівки. Проте неслухняні шнурки чомусь ніяк не підкоряються . Батьки починають гніватися, коли відмовляєшся від допомоги, а тобі ж важливіше довести справу до кінця. Тому вдаєшся до ще однієї спроби, чим викликаєш нову хвилю незадоволення й обурення...
2. Тобі не зрозуміло, чому це дорослим не до вподоби, коли прагнеш робити все самостійно. Невже не можна бути терплячішими, виділивши зайву хвилинку?! Чому твоя наполегливість викликає в тата й мами єдине бажання – виконати все за сина/доньку, щоб «було швидше» й «по-дорослому».
3. Річ ось у чім: поки що твої розумові здібності випереджують фізичні можливості. Саме тому не завжди відразу даєш раду завданням, які ставиш перед собою.
4. Завжди починай виконувати задумане чи бажане зі звернення до батьків, наприклад: «Мені потрібен час для того, щоб зав’язати шнурки. Чи зможете на мене зачекати?»
5. Із розумінням стався до того, якщо тато й мама поспішають! Повір, немає нічого страшного в тому, що скористаєшся допомогою дорослих.
6. Не потрібно дратуватися, коли щось не виходить. Іноді навіть варто звернутися до мами чи тата, а тренування залишити на зручніший час. За один день стати самостійним неможливо!
 
 
Завд. На скільки частин поділили мотузку, зав’язавши на ній 7 вузликів?

прокат костюмів